Įspėjimo žodis atsitiktinių spausdinimo drabužis pakavimo maišelis

Įspėjimo žodis atsitiktinių spausdinimo drabužis pakavimo maišas drabužių pakavimo maišelis yra: drabužio pakuotės krepšys diržo pavaldus iai klasifikacijai priklauso marškinėliai pakavimo juosta...

Informacija apie

Įspėjimo žodis atsitiktinių spausdinimo drabužis pakavimo maišelis

Pakuotės informacija

Pakavimo

300pcs ar 1000pcs už vyniotinis su a 3andquot; popieriaus pagrindinių centro rulono, kiekvienos roll supakuoti į kartoninėje dėžutėje

Imties duomenys

Mėginio kaina

Balintas pavyzdžiai yra nemokami.
Spausdintos mėginių, Mes surinksime plokštės išlaidas pagal skirtingus spausdinimo dizainą, ir tai bus jums grąžintas PO patvirtinę.

Iliustracijų failai

AI arba PDF formato failus

Mėginio metu

7-10daysDrabužių pakavimo maišelis yra:
Drabužis pakavimo maišelis diržo pavaldus klasifikacija apima pakavimo diržas, drabužių pakavimo juostos, pakavimo juostos, marškinėliai pakavimo juosta ir kitas sub-sektoriaus kategorijas, dėl bendros padėties apatiniai marškiniai, drabužių pakavimo juostos yra padalintas į dvi dalis ir už jos ribų, o kitas su terminalo pakavimo juosta.


Gerai žinomas kaip viena iš pirmaujančių gamintojų ir tiekėjų įspėjimo žodis atsitiktinių spausdinimo drabužis pakavimo maišas Kinijoje, Kangle plastikai dabar atneša jums aukštos kokybės gaminius iš savo profesinės gamykla. Jei jūs ketinate didmeninė kokybės plastikiniai gaminiai, patikrinti su mumis citata dabar ir individualų paslauga taip pat teikiama.

Tyrimo