Palaidi supakuoti spausdintos aišku spaudimo medžiagos Plastikiniai laipsnio sunkiųjų pakavimo maišeliai šaldymui

Palaidos Packed spausdinami aišku spaudimo medžiagos Plastikiniai maisto klasės sunkiųjų šaldiklio pakuotės krepšiai vardą duona ir duonos krepšys maisto pakavimo žaliavos HDPE, LDPE

Informacija apie

Palaidos Packed spausdinami aišku spaudimo medžiagos Plastikiniai laipsnio Heavy Duty pakavimo maišeliai šaldymui


Pavadinimas duona ir duonos krepšys pramoninių prekių pakuotė
Žaliavos HDPE, LDPE
Sandarinimo andamp; tvarkyti šilumos sandarinimo
Naudojimo prekybos centras, parduotuvės, departamentas parduotuvėse, prekybos centras, maisto prekių parduotuvių, dienos namų ir t.t.
Pakavimo pritaikyti
Minimalus užsakymas 1 toną dydis
Pristatymo laikas paprastai 15 – 25 dienų po užsakymo patvirtino.
Prekybos laikotarpio FOB QINGDAO AR CFR
Mokėjimo terminas T/T, L/C, PayPal, Vakarų Sąjungą, sąlyginio deponavimo


Maisto GradePackaging bagsshell, kad maisto ir deguonies, vandens garų, dėmes, pavyzdžiui, sunkimosi prevencija taip pat yra būtini veiksniai pakuočių dizainas. Kai kurių pakuotės yra sausiklis ar deoxidizer pratęsti galiojimo laiką. Vakuuminio pakavimo arba eikite į orą viduje maišelyje yra pagrindinis metodas, maisto pakuotės. Įrašykite per laikymo švarus, šviežias maistas ir saugumas yra pirmoji funkcija pakuotės.


Gerai žinomas kaip viena iš pirmaujančių gamintojų ir tiekėjų Laisvas supakuoti spausdintos aišku spaudimo medžiagos Plastikiniai laipsnio sunkiųjų pakavimo maišeliai šaldymui Kinijoje, Kangle plastikai dabar atneša jums aukštos kokybės gaminius iš savo profesinės gamykla. Jei jūs ketinate didmeninė kokybės plastikiniai gaminiai, patikrinti su mumis citata dabar ir individualų paslauga taip pat teikiama.

Tyrimo