Susisiekite su mumis+8618653687188

Paieškos
Banner

HDPE provokavimas Seal butas Pack ar langelį linijinės ar kartono Lineron Roll LDPE

Aprašymas

HDPE ne-provokavimas antspaudu butas pakuotėje arba langelį linijinės arba kartono lineron roll LDPE mažo tankio polietileno langelį linijinės, dėžutė, įdėklo elemento pavadinimas: dėžė linijinės, lauke-linijinės...

Share:

Turinys_1

Turinys_2

„ProInfoAttach“

„ProDetailSubTitle2“

HDPE ne-provokavimas sandarinimo butas pakuotėje arba lauke įdėklu arba kartono lineron rietimo LDPE
Mažo tankio polietileno langelį linijinės, kartono sluoksniu
Prekės pavadinimas: Dėžė linijinės, lauke-linijinės, vaisių krepšys, Apple maišelį, dėžę linijinės, Bin-linijinės, kartono linijinės, dėžė vidinį maišelį, kartono vidinį maišelį, linijinės langelį, linijinės laivybos konteinerio, linijinė dėžutėje


Privalumas:
1. puikiai tinka apsaugoti turinį nuo dulkių, purvinas ir drėgmės
2. individualus dydis ir dizainas, gali su oro-out skylės už savo dizainą
3. spausdinti savo logotipą taip pat yra
4. ISO 9001 sertifikuotos
5. daugiau kaip 20 metų gamybos patirtis, šeimos priklauso gamykla

Naudojimas:
1. plastiko dėžutėje įklotai, taip pat nurodyti as'Carton Liners'are naudoti vaisių ir daržovių augintojams, ūkininkams, mėsos, pakuotojai, paukštienos perdirbėjai, žuvų perdirbėjai, didmeninė mėsininkų, automobilių gamintojai, aviacijos, plastiko gamintojų ir perdirbtų maisto produktų pakuočių, higieniškai linijos kartoninę dėžę ir užtikrinti produktų atvykti švari, gaivi, saugus ir su mažiausią gedimą.
2. šių plastiko dėžutėje įdėklus galima liečiasi su maistu, įskaitant mėsos ir paukštienos. Plastiko dėžutėje pamušalai apsaugoti langelį turinį nuo dulkių, purvo ir drėgmės.
3. šių dailaus plastiko dėžutėje įdėklai gaminami iš super stiprus, aplinkai nekenksmingas medžiagas ir turi praktinių drawtape uždaryti ir gabenti juos.
4. plastiko dėžutėje įdėklai yra labai tinkami naudoti kaip antrinės pakuotės birių produktų, mėsos produktus, smulkias dalis, sausieji produktai ir pan.
5. plastiko dėžutėje įdėklai yra įvairių medžiagų, spausdinimo stilius, spalvos, figūros ir pakuojami atskirai or'bag Roll ".


Kaip išmatuoti sluoksniu?
Įvertinti jūsų dėžutė (L x W x D) colių ir naudojant šią formulę rasti maišą, kuris tinka geriausiai.
Linijinės L = langelį L + 2 coliai
Linijinės W = langelį W + 2 coliai
Linijinės D = dėžutė D + ½ (langelį W) + 6 colių


Gerai žinomas, kaip viena iš pirmaujančių gamintojų ir tiekėjų hdpe ne-provokavimas sandarinimo butas pakuotėje arba lauke įdėklu arba kartono lineron roll ldpe Kinijoje, Kangle plastikai dabar atneša jums aukštos kokybės gaminius iš savo profesinės gamykla. Jei jūs ketinate didmeninė kokybės plastikiniai gaminiai, patikrinti su mumis citata dabar ir individualų paslauga taip pat teikiama.