Namuose > Apie mus

1.Pagrindinė informacija

WEIFANG KANGLE PLASTICS CO., LTD buvo įkurta 1998 metais, kuri specializuojasi gaminant įvairius plastikinius maišelius, tokius kaip šiukšlių maišelis, maisto krepšys, pašto maišeliai, marškinėlių krepšys, labdaros krepšys, naminių gyvūnėlių atliekų krepšys, kūdikių vystyklų krepšys, PE prijuostė.

Su daugiau nei 15 metų plastikiniais maišeliais, sukuriant patirtį, mes esame konkurencingiausi ir aukštos kokybės plastikinių maišelių gamintojas Kinijoje. Esame labai gerai susipažinę su ES rinka ir Amerikos rinkomis, tokiomis kaip TESCO, CARREFOUR, SAINSBURY, WOOLWORTHS vakarienės rinka, ir tiekė didžiausius golfo gamintojus JAV ir JK per pastaruosius 15 metų, su daiktais, kuriuos jie nori ne gaminti patys. Mes galime tiekti plastikinius maišelius ir šiukšliadėžes iš savo firminių, atspausdintų pagal jūsų meno kūrinius ar klientų užsakytą dizainą, ir mes visiškai susipažinę su klientų kokybe ir pakavimo lūkesčiais.

Mes įsikūrę Weifang mieste Shandong provincijoje Kinijoje. Mūsų metiniai gamybos pajėgumai yra daugiau kaip 12 000 metrinių tonų. Mes turime ISO ir BRC sertifikatus, taip pat išlaikėme SEDEX, BSCI fabriko auditą. Esate labai malonu aplankyti, patikrinti ir patikrinti mūsų gamyklą.
Remdamiesi "Kokybiški produktai, puiki paslauga, konkurencingos kainos ir greitas pristatymas", mes garantuojame, kad gausite profesionalius produktus su aukščiausios kokybės, konkurencingos kainos ir geros pardavimo paslaugos.

Mes nuoširdžiai sveikiname visus draugus, kad susisiektume su mumis ir nuoširdžiai tikimės, kad kartu galime gauti daug šviesesnę ateitį.

2.Our produktas
Mūsų gaminiai apima:
Žvaigždžių antspaudų šiukšlių dėžės, maisto maišelis, marškinėlių pirkinių krepšys, labdaros krepšys, naminių gyvūnėlių atliekų krepšys, kūdikių vystyklų krepšys, PE priekaba, PE pirštinės, drabužių krepšys, dėžutė, padėklas ir kt.

3.Produktų srautas

4. Mūsų sertifikatas
Mes visada jaučiame, kad visa mūsų kompanijos sėkmė yra tiesiogiai susijusi su siūlomų produktų kokybe. Jie atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, išdėstytus ISO9001, BRC, SGS gairėse ir mūsų griežtoje kokybės kontrolės sistemoje. Mes atlikome BSCI, SEDEX, SGS gamyklos auditą.

5.Kooperacinis partneris
Tesco, Carrefour, Interplast, Helix, Fastenal

6. Testavimo įranga

Falling Dpart testas Tenstile testas
Metalo detektorius

7.Kokybės kontrolė
Kadangi mes turime ISO9001 ir BRC sertifikatą, sukūrėme išsamią QC sistemą.

1) Žaliavos ir priedų kokybės kontrolė
Jokios žaliavos patikrinimo priemonės, tik tiekėjų sertifikavimas. Paruoškite naujos medžiagos pavyzdžius ir išbandykite mėginius, kad palygintume testavimo rezultatus su senais pranešimais. Tai bus gerai, kad sandėlyje, jei rezultatai per toleranciją, Atsitiktinai patikrinti priedą išlaikyti trūkumus produktus iš sandėlio.

2) Užsakymo vertinimas
Kai gauname naujus užsakymus (nauji produktai, o ne pakartotiniai užsakymai), jei yra pirkėjo pavyzdžiai, išbandome mūsų bandymų kambario kokybę ir atlikome įrašus, taip pat darome skaitiklio mėginį dar kartą išbandyti, kad atitiktų klientų bandymų įrašus. Tada atsiųskite skaitiklio mėginius patvirtinimui. Tuo pačiu metu, visas medžiagas maišydamas formulė, apdorojame techninę bylą. Masinė gamyba pagal mūsų techninį įrašą po bandinių patvirtinimo.

3) Medžiagų maišymas
Gamybos skyriuje bus parodyta, kaip dirbtuvėse bus naudojama medžiaga maišymo formulė, pagrįsta technine byla. OA atsitiktinai tikrins atitinkamai.

4) pūsto filmo procesas
A. Patikrinimas: operatorius pats patikrina pločio ir neto svorį vienam metrui, tada garantuoja tinkamą dydį ir storį.
B.QA patikrinkite filmo kokybę kas dvi valandas. Ir užpildykite registracijos duomenis registracijos formoje. Šioje formoje pateikiama išsami specifikacija, įskaitant maišelio plotį, ilgį, grynąjį svorį ir toleranciją. QA taip pat reikia patikrinti, ar esama avarijos linijų linijų kokybės problema. ---- stiprumo padalijimas atliekant fizinį patikrinimą. QA reikia palyginti duomenis per toleranciją arba ne, jei ne, jie paprašys operatoriaus sustabdyti mašiną ir pakoreguoti dar kartą kad atitiktų teisingą specifikaciją. Nepavojingiems plėvelei buvo išvežtas laužo plotas.
C. Įvairios storio plėvelės, skirtos išbandyti smūgio atstumą, atsparumą plyšimui, tempimo jėgą bandymų kambaryje. Bent vienas pamaininis vienkartinis testavimas. Testavimo rezultatai taip pat perduoda atsiliepimus atitinkamam departamentui laiku.

5) krepšelio gamybos proceso kokybės kontrolė.
A. Savarankiškas tikrinimas. Operatoriui reikia svorio kiekvieno ritinio neto svorio elektronine maste, kad garantuotų maišelio neto svorį. Apatinis sandariklis taip pat buvo savarankiškas, ypač filmo ritinys pasikeitė. Visa tai fiziškai patikrinus.
B.QC tikrinimas. QA taip pat atsitiktinai tikrina apatinį sandarumą ir neto svorį bei kitus įrašus užpildyti. Atsitiktinis tikrinimas kas 2 valandas. Jei rezultatai viršija specifikacijos standartą, operatoriui bus paprašyta sustabdyti mašiną ir koreguoti, kol jis bus teisingas ir reguliariai važiuoja. Nepakankami maišai taip pat buvo izoliuoti į metalo laužą.
C. Įvairioms mašinoms skiriami storio maišeliai, kuriuos galima patikrinti bandymų patalpoje. Bent vienas poslinkis vieną kartą. Testavimo rezultatai taip pat parodo atsiliepimus atitinkamam departamentui.

6) Gatavų produktų atsitiktinis patikrinimas sandėlyje.
QC manieras atsitiktinai tikrins visus gatavus gaminius, jei leistinas nuokrypis viršys standartą, jis bus izoliuotas ir pašalinamas. Tokiu būdu visus sandėliuojamus gatavus gaminius sugadintus laikykite toli nuo sandėlio.

7) Kokybės atsekamumas
Kiekvieno išorinio dėžutės apačioje mes turime traceability nr. Su 6 skaitmenimis. Tai atitinkamai reiškia gamybos datą, mašiną Nr. operatorius Nr. ir antspauduoti QA ne. Kai kyla kokybės klausimas, mes galime atsekti šį krepšį su traceability nr.

8) Bandymų kambarys
A. Pirminio pavyzdžio kokybės tyrimas iš kliento.
B. Kontroliniai mėginių tyrimai.
C. Pagrindinė medžiaga, kuriam buvo atliktas bandinių bandymas.
D.Proceso technika pasikeitė, imties testavimas
E. Reguliarus testavimas

Visi aukščiau. Vienu metu perjungimo metu bandymas turi būti toks: smūgio smūgis, atsparumas plyšimui, atsparumas tempimui ir apatinis sandarumas. Duomenų palyginimas su kvalifikuotu standartu ir atsiliepimais QC ir gamybos padaliniu laiku.