Namuose > apie mus

1. Trumpa informacija

WEIFANG KANGLE PLASTICS Co, LTD buvo įkurta 1998 metais, kuri specializuojasi gaminant įvairių rūšių plastikinius maišelius pvz. šiukšlių maišelį, maisto maišelį, siuntimo maišeliai, marškinėliai pirkinių krepšys, labdaros maišas, Svečiai priimami su atliekų maišas, kūdikių vystyklų maišelį, PE prijuostės.

Su daugiau nei 15 metų maišeliams gamybos patirtį, mes labiausiai konkurencinga andamp; aukštos kokybės plastikinius maišelius gamintojas Kinijoje. Mes labai gerai susipažinęs su ES ir JAV rinką pvz., CARREFOUR, TESCO, SAINSBURY, WOOLWORTHS vakarienė rinkos ir tiekė didžiausių gali lainerių gamintojų Jungtinėse Valstijose ir Jungtinėje Karalystėje pastaruosius 15 metų, su daiktais, jie nenori gaminti patys. Mes tiekiame plastikinius maišelius ir šiukšlių gali laineris arba savo firminių, spausdinami pagal savo meno kūrinius, arba klientams pagal užsakymą dizainas, ir mes visiškai susipažinę su klientų kokybės andamp; pakavimo lūkesčius.

Mes įsikūrę Weifang miestas Shandong provincija, Kinija. Mūsų metinė gamybos pajėgumai yra daugiau nei 12 000 metrinių tonų. Mes turime ISO ir BRC sertifikatus ir taip pat vyko supplier ETHICAL, BSCI žuvų perdirbimo auditą. Kviečiame apsilankyti, audituoti ir tikrinti mūsų gamykloje.
Remiantis ir #39; Aukštos kokybės produktus, puikų aptarnavimą, konkurencingas kainas ir greitą Deliveryand #39; garantuojame, kad gausite profesionalių produktų su geriausios kokybės, konkurencingą kainą ir geras garantinis aptarnavimas.

Mes nuošird iai kviečiame visus draugus, susisiekite su mumis ir nuoširdžiai tikimės, mes galime tiek gauti daugiau šviesesnės ateities kartu.

2. mūsų produktas
Mūsų produktai apima:
Žvaigždė plomba šiukšlių gali laineris, maisto maišelį, marškinėliai pirkinių krepšys, labdaros maišas, naminių gyvūnėlių atliekų maišas, kūdikių vystyklų krepšys, PE prijuostės, PE pirštinės, drabužių maišą, langelį linijinės, deli lapas, ir tt.

3. produkto srauto

4. mūsų sertifikatas
Visada manome, kad visos įmonės sėkmė tiesiogiai susijusi su produktų, mes siūlome kokybę. Jie atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, kaip nustatyta ISO 9001, BRC, SGS gaires ir mūsų griežtą kokybės kontrolės sistemą, mes praėjo SGS BSCI, supplier ETHICAL, žuvų perdirbimo auditą.

5. bendradarbiavimo partnerių
Carrefour, Tesco, Fastenal, Interplast, Helix

6. testavimo įranga

Klasifikuojamų dpart bandymas Tenstile bandymas
Metalo detektorius

7. kokybės kontrolės
Kaip mes turime ISO 9001 ir BRC sertifikatas, mes sukūrėme išsamų QC sistemą.

1) žaliavų ir aksesuarų kokybės kontrolė
Nr priemonių patikrinti žaliavos, tik iš tiekėjų sertifikavimo. Padaryti nauja medžiaga ir tyrimo mėginiai mėginiai palyginti bandymų rezultatas su sena ataskaita. Jis bus ok, sandėlio, jei rezultatai tolerancijos, atsitiktinis tikrinimas aksesuaras su trūkumais produktai iš sandėlio.

2) tvarką įvertinimą
Kada mes gauti naujus užsakymus (nauji produktai vietoj pakartotinų užsakymų), jei jau buyerand #39; s mėginiai, tikrinant kokybę mūsų bandymų patalpos ir padaryti įrašą, o taip pat Priešpriešinis bandinys vėl bandyti patenkinti klientai bandymo rezultatai. Tada siųsti patvirtinimo priešpriešinių bandinių. Tuo pačiu metu, todėl visos medžiagos, maišymo formulės, failo apdorojimo technikos. Masinės gamybos pagal mūsų techninę bylą po mėginių patvirtino.

3) medžiagų maišymas
Gamybos padalinio parodys seminaras medžiagų maišymo formulę, remiantis techniniuose dokumentuose. Į OA bus atsitiktinai patikrinti atitinkamai.

4) pūtimo plėvele procesas
A.Self patikrinimas: operatorius bus savarankiškai patikrinti plėvelės plotį ir neto masė permeter, tada užtikrinti reikiamo dydžio ir storio.
B.QA kino kokybės tikrinimą 2 valandas. Ir užpildyti tikrinimo duomenys registracijos formoje. Šioje formoje, išsamiai SPECIFIKACIJOS, įskaitant maišo plotis, ilgis, svoris, taip pat toleranciją. KU taip pat reikia patikrinti pagrindiniai kokybės problema katastrofos galima įklotai---stiprumo suskaldytą fizinę patikrą. KU reikia palyginti duomenis per toleranciją, ar ne, jei ne, jie bus paprašyti operatoriui Sustabdykite įrenginį ir dar kartą pakoreguoti laikytis teisingo naujų rūšių. Su trūkumais filmų buvo pateikti laužo plotą.
C.Different storio plėvelės bandymai ir išvykti, ašarų atsparumas smūgiams, atsparumas tempimui bandymų patalpoje. Bent jau perkelti vienu metu bandymai, bandymo rezultatų įrašyti taip pat atsiliepimus į atitinkamą padalinį laiku.

5) maišelį gamybos proceso kokybės kontrolė.
A.Self tikrinimas. Operatoriui turi būti svoris neto svoris kiekvienas ritinys elektroninių skalę, garantuoti maišo grynasis svoris. Apačioje plomba taip pat buvo savarankiškai patikrinti ypač kino roll pasikeitė. Visa tai iš fizinę patikrą.
B.QC tikrinimas. KU taip pat atsitiktinis tikrinimas dugno užsandarinimas ir grynasis svoris, taip pat kitus elementus užpildyti įrašo. Atsitiktinis tikrinimas kas 2 valandas. Jei rezultatai viršija standartinės specifikacijos, operatorius valia buvo paprašyta sustabdyti mašiną ir koreguoti, kol tai yra teisinga ir veikia reguliariai. Su trūkumais maišeliai taip pat buvo izoliatas į metalo laužą srityje.
C.Different storis maišeliai iš skirtingų mašinos būti bandymų apačioje plomba kokybei patikrinti bandymų patalpoje. Bent viena pamaina vienu metu. Bandymo rezultatų įrašyti taip pat atsiliepimus į atitinkamą padalinį.

6) gatavų produktų atsitiktinis tikrinimas prieš į sandėlį.
QC darželis bus reguliariai rengiami atrankiniai tikrinimai visų galutinių produktų, jei nuokrypis yra didesnis kaip standartą, ji bus izoliuota ir mėšlą. Tokiu būdu, visi su trūkumais gatavų produktų nelaikyti sandėlio.

7) kokybės tracebility
Mes turime tracebility no.with 6 skaitmenų kiekvieną išorinės dėžutės apačioje. Tai atitinkamai sudaro pagaminimo data, mašina Nr. operatoriaus Nr. ir antspauduotą Kokybės nėra. Kai kokybės problema atsitiko, mes stebime šį maišelį su į tracebility ne.

8) bandymų patalpoje bandymų taisyklės
A. pirminio mėginio kokybės tyrimo iš kliento.
B.Counter mėginių tyrimu.
C.Main medžiagų chaged mėginio bandymų.
D.Process technika mėginių tyrimai, pakeistas
E.Regular bandymai

Visi anksčiau minėti bandymai filmas lėkti poveikį, ašaros atsparumas, atsparumas tempimui ir apačioje plomba stiprumas ne rečiau kaip vieną kartą kiekvieną pamainą. Todėl duomenys palyginti su kvalifikacijos standartas ir grįžtamojo ryšio QC ir gamybos departamento laiku.